Belgia.at - Forum Belgia: Pro?ba o sprawdzenie( pisz? z Polski) - Belgia.at - Forum Belgia

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Pro?ba o sprawdzenie( pisz? z Polski) potrzebuj? aby kto? sprawdzi? czy napewno ko? istnieje

#1 Guest_Pawe?_*

• Grupa Go??

Napisano 06 10 2009 - 10:02

Prosz? o sprawdzenie czy pod wskazanym adresem osoby prywatnej: ulicy 14 , Carrefour carwai, 237, Belgium, tel. 0023794052289 lub firmy transportowej : E-mail:equine.transport@live.com tel+23794051776 istnieje naprawd? czarny ko? fryzyjski jak na za??czonym zdi?ciu. Kieruj? tak? pro?b? gdy? nie sta? mnie na pojechanie do Belgi i sprawdzenie tego, firma transportowa chce?ebym przela? pieni??ki przez western Union(podobno maj? kontrol? na ko?cie i niemo?na robi? przelewów) ,OK, ale dane adresata na przelew s? do Kamerunu. Bardzo,bardzo prosz? o sprawdzenie w/w informacji czy s? prawdziwe. Z góry dzi?kuj? i na pewno si? odwdzi?cz? :-) adres kontaktowy ze mn? paelo@tlen.pl
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Yaro Ikona

• Administrator
  • PipPipPip
  • Grupa Admin
  • Postów 168
  • Rejestracja 08-10 07

Napisano 06 10 2009 - 10:28

Przeciez to nawet nie jest tel do BE..

Bron Boze nie wysylaj zadnych transerfow WU. To walek jak nic.
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Mi?ka Ikona

• Nowy
  • Pip
  • Grupa U?ytkownik
  • Postów 1
  • Rejestracja 10-10 09
  • Interests:Nowinki,prawo niezb?dne bo kontynuacji ?ycia tu,w Belgii,psychologi? a poza tym to prosta ze mnie istota z prostymi w?osami z w?asnymi problemami i malymi rado?ciami.

Napisano 10 10 2009 - 17:32

Tak,tak tu kto? chce z ciebie skorzysta?.Uwa?aj kolego. :excl:
0

Strona 1 z 1