Belgia.at - Forum Belgia: TANIE ROZMOWY DO POLSKI - Belgia.at - Forum Belgia

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

TANIE ROZMOWY DO POLSKI

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   malina Ikona

• Nowy
  • Pip
  • Grupa U?ytkownik
  • Postów 1
  • Rejestracja 29-08 08

Napisano 29 08 2008 - 15:31

Nie wiem czy wiecie, ale na rynku pojawil sie nowy operator tanich polaczen do Polski. Firma nazywa sie Mo-Call i oferuje polaczenia do Polski za jedyne 0,021 euro. Wystarczy tylko zarejestrowac sie na stronce mo-call.pl i sciagnac darmowe oprogramowanie na swoja komorke. W ramach promocji kazdy nowy uzytkownik dostaje darmowy kredyt 3.5 euro na przetestowanie uslugi.
Dzieki tej usludze mozna dzwonic bezposrednio bez zadnych numerow dostepowych, zdrapek czy ukrytych oplat nie zmieniajac karty sim. Poki co nie znam lepszej opcji :rolleyes:
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   ef_bi_aj Ikona

• Stary Wyjadacz
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grupa Klubowicz
  • Postów 1653
  • Rejestracja 22-10 07

Napisano 30 08 2008 - 09:22

hmmm no no ciekawe chyba trzeba sprobowac :D
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   KASIA G Ikona

• Super Wyjadacz
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Klubowicz
  • Postów 673
  • Rejestracja 31-01 08

Napisano 30 08 2008 - 19:19

a ja dzwonie tak ze stacjonarnego: kupuje sobie w kiosku karte XL-Call, dzwonie na nr 078155672, podaje kod karty i wykrecam nr do Pl, za 5 euro mam 4(!)godziny rozmowy.mozna dzwonic kilka razy az do wykonczenia kredytu.na rachunku mam tylko jak za zwykle polaczenie. dzwonie tak od lat :D albo przez Skype z webcamem
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   ef_bi_aj Ikona

• Stary Wyjadacz
  • PipPipPipPipPipPip
  • Grupa Klubowicz
  • Postów 1653
  • Rejestracja 22-10 07

Napisano 30 08 2008 - 21:36

a ja pisalam juz we wczesniejszym temacie ze dzwonie z voip kupuje smsem za 4 euro i mam 60 dni za darmo na stacjonarne :D

o TU jest ten temat
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   filippo Ikona

• Nowy
  • Pip
  • Grupa U?ytkownik
  • Postów 1
  • Rejestracja 28-09 08

Napisano 28 09 2008 - 13:26

Ja tez korzystam z tej uslugi mo-call.pl i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolony. Rzeczywiscie nie ma zadnych ukrytych kosztow, a po zarejestrowaniu polaczenia wykonuje sie bardzo szybko, bez zadnych innych numerow dostepowych lub zdrapek. Noi chyba to co najwazniejsze-w porownaniu z innymi operatorami usluga faktycznie pozwala na bardzo tanie polaczenia
Pozdrawiam Filippo:)
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Galadriel Ikona

• Obserwator
  • PipPip
  • Grupa U?ytkownik
  • Postów 63
  • Rejestracja 16-02 08
  • Interests:grafika, psychologia, j?zyk polski, literatura.

Napisano 30 09 2008 - 09:21

A ja si? tam nie mog? zarejestrowa?. Ci?gle wyskakuje info, ?e kod weryfikacyjny jest niepoprawny. Chyba co? tam maj? niedopracowane. Skuteczny ?rodek, ?eby do siebie zniech?ci?.
Co najmniej 10 minut dziennie po?wi?cam na bycie niepowa?n?...
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   kuubasa Ikona

• Nowy
  • Pip
  • Grupa U?ytkownik
  • Postów 1
  • Rejestracja 15-10 08

Napisano 15 10 2008 - 16:23

Zupe?nie tego nie rozumiem. Ja zarejestrowalesm sie bez problemu. Tak dlugo korzystam z MO-call i nigdy jeszcze nie zdarzyly mi sie zadne niemile "niespodzianki".
Nawet jesli masz jakies trudnosci, to probuj nawet kilka razy. Dla tej uslugi naprawde warto!
:-) Serio!
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Adonis Ikona

• Nowy
  • Pip
  • Grupa U?ytkownik
  • Postów 2
  • Rejestracja 15-11 08

Napisano 30 11 2008 - 11:58

Ja nie mialem zadnych problemow z zalogowaniem. Nawet sciagniecie i zainstalowanie programu MO-call na komorke odbylo sie jakos niewiarygodnie szybko i sprawnie. Jak chce sie zapytac o cos konsultanta, to czasami trzeba ustawic sie w kolejke, ale to taka wirtuala kolejka, bo i tak siedzi sie przed kompem:-) Ale czeka sie max jakies 5 min w godzinach szczytu:-)
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Adonis Ikona

• Nowy
  • Pip
  • Grupa U?ytkownik
  • Postów 2
  • Rejestracja 15-11 08

Napisano 14 12 2008 - 17:50

Mam pytanie do kuubasa: jak dlugo korzystasz juz z MO-call? Jadac do Polski tez go uzywasz? Bo wlasnie sie wybieram i stwirdzilem, ze zabieram tel ze soba. A co!:-) I w sumie nie wyjdzie mnie to tak drogo: 0,028 euro/min z Polski do Belgii.
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   EM-Kamil Ikona

• Obserwator
  • PipPip
  • Grupa Moderator
  • Postów 60
  • Rejestracja 23-01 08
  • Interests:Informatyka, auta, motocykle, muzyka.

Napisano 27 12 2008 - 23:30

Ja u?ywam skype. Wykupi?em za 43euro na ca?y rok u nich us?ug? z której mog? dzwoni? na stacjonarne w ca?ej europie do woli. W dodatku dosta?em polski numer stacjonarny przypisany na mojego skype i jak kto? z polski do mnie chce zadzwonic to dzwoni wla?nie na ten numerek. Rzecz jasna jest to dla niego po??czenie lokalne.

Zeby tego by?o malo mam telefon z WiFi i zainstalowanym skypem, gdzie tylko znajd? dost?p do internetu moge dzwonic do woli.

Pozdrawiam
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   proximo Ikona

• Xenomorph
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa Admin
  • Postów 631
  • Rejestracja 04-11 07

Napisano 28 12 2008 - 03:58

Jest to bardzo swietne rozwiazanie.
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   krzysztof_wawa Ikona

• Nowy
  • Pip
  • Grupa U?ytkownik
  • Postów 1
  • Rejestracja 02-10 13

Napisano 02 10 2013 - 12:00

jest taka opcja alenumer.pl , dzwonisz ze swojej komorki za granice za darmo, oczywiscie do wybranych krajów, ??czysz sie przez specjalny numer 2222 8 2040, odsluchujesz komunikat i wstukujesz numer docelowy. generalnie nic skomplikowanego wejdz sobie na ichs tronke, poczytaj. ja korzystam juz od prawie 2 mcy, i jestem zadowolony
0

Strona 1 z 1